Home

polici-300x208

Përgjatë festimeve të 100 vjetorit që do të kujtohen dhe për tortën e ngrënë vrullshëm, fjalimin e presidentit Nishani, një adoleshent u godit dhunshëm nga një polic shërbimi për përvetësimin e një flamuri dekorativ. Rrahja e adoleshentit u filmua nga një kamera amatore dhe krijoi indinjatë në publik. Por çfarë ndodhi me oficerin e policisë që kreu aktin? Linku më poshtë do t’ju japë përgjigjen e kësaj pyetje.

Pergjigjie SHKB

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s